Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę?

“INTEGRA – ROZWIĄZANIA NA MIARĘ NAJWIĘKSZYCH POTRZEB KLIENTA”

Naszym celem jest “Być dostawcą najbardziej konkurencyjnego sprzętu do zimowego i letniego utrzymania chodników, ulic, dróg oraz lotnisk, odpowiadającego zróżnicowanym potrzebom naszych klientów i mającego sprostać największym wyzwaniom w zakresie sprzątania i oczyszczania.”

Sprzęt z naszej oferty został zaprojektowany z dbałością o każdy detal.
Sprzedawane przez firmę Integra pojazdy i urządzenia łączą w sobie dwa najistotniejsze założenia: prostotę i minimalizację kosztów użytkowania.

Cieszy nas, że wdrażane przez naszą firmę rozwiązania sprzętowe z zakresu techniki komunalnej, lotniskowej, drogowej, gospodarki odpadami oraz z zakresu bezpieczeństwa i ratownictwa zarówno portów lotniczych jak i urzędów państwowych, znajdują szerokie zastosowania na polskim rynku.

Maszyny z logo Integry, działają w niemal każdym zakątku Polski. Jest to dla nas olbrzymie wyróżnienie, ale jednocześnie wiąże się to z potrzebą ciągłego doskonalenia, aby jeszcze lepiej sprostać Państwa oczekiwaniom.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z usług, które z przyjemnością Państwu świadczymy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół firmy Integra

Dział Komunalny

Dział Lotniskowy

Dział Bezpieczeństwa