Integra – dlaczego warto nam zaufać?

   Od blisko dwóch dekad dostarczamy najwyższej jakości sprzęt do niemal każdego zakątka Polski.
   Setki zadowolonych klientów, zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego, to gwarancja jakości i opłacalności sprzętów dostarczanych przez Integrę. 

   Naszym celem jest bycie dostawcą najbardziej konkurencyjnego sprzętu do zimowego i letniego utrzymania chodników, ulic, dróg oraz lotnisk. W naszym bogatym portfolio znajdują się również produkty wspomagające bezpieczeństwo i ochronę. Odpowiadając zróżnicowanym potrzebom naszych klientów naszym celem jest sprostać największym wyzwaniom nie tylko w zakresie utrzymania infrastruktury , ale również w zakresie bezpieczeństwa i ochrony. 

   Począwszy od branży lotniskowej, poprzez sprzęty z zakresu techniki komunalnej, gospodarki odpadami oraz różnorodnego sprzętu wspomagającego bezpieczeństwo i ochronę – Integra to jedna z wiodących na polskim rynku marek. Prowadzimy również usługi w obszarze krajowego oraz międzynarodowego bezpieczeństwa i ochrony lotnictwa cywilnego. Oferujemy współpracę, doradztwo oraz wsparcie przy rozwiązywaniu problemów. Wykorzystujemy autorskie programy szkoleniowe i systemy analiz obrazów urządzeń do kontroli bezpieczeństwa pasażerów i bagażu w lotnictwie cywilnym oraz szkolenia poligonowe dla lotniskowych służb ratowniczo gaśniczych i zakładowych straży pożarnych. To również nowatorskie rozwiązania i metody weryfikacji personelu, pozwalające wyselekcjonować i ukierunkować w specjalizacji kadrę pracowniczą na najwyższym poziomie. 

   Zapewniamy serwis stacjonarny w Gdyni i Katowicach oraz mobilny serwis na terenie całego kraju, wszystkich oferowanych przez nasz produktów. Nie ma bowiem granic możliwości, które ograniczałby nas w dostarczaniu naszym klientom najlepszych i najbardziej opłacalnych rozwiązań dostępnych na światowych rynkach. 

   Sprzęt z naszej oferty został zaprojektowany z dbałością o każdy detal. Nasze idee przewodnie to PROSTOTA oraz MINIMALIZACJA KOSZTÓW.

   Serdecznie zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że inwestując w nasze doświadczenie, produkty i znajomość rynku, podejmiecie Państwo dobrą i opłacalną decyzję.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Integra