Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę?

“INTEGRA – ROZWIĄZANIA NA MIARĘ NAJWIĘKSZYCH POTRZEB KLIENTA”

 

Naszym celem jest “Być dostawcą najbardziej konkurencyjnego sprzętu do zimowego i letniego utrzymania chodników, ulic, dróg oraz lotnisk, odpowiadającego zróżnicowanym potrzebom naszych klientów i mającego sprostać największym wyzwaniom w zakresie sprzątania i oczyszczania.”

Sprzęt z naszej oferty został zaprojektowany z dbałością o każdy detal.
Sprzedawane przez firmę Integra pojazdy i urządzenia łączą w sobie dwa najistotniejsze założenia: prostotę i minimalizację kosztów użytkowania.
Cieszy nas, że wdrażane przez naszą firmę rozwiązania sprzętowe z zakresu techniki komunalnej, lotniskowej, drogowej, gospodarki odpadami oraz z zakresu bezpieczeństwa i ratownictwa zarówno portów lotniczych jak i urzędów państwowych, znajdują szerokie zastosowania na polskim rynku.

Maszyny z logo Integry, działają w niemal każdym zakątku Polski. Jest to dla nas olbrzymie wyróżnienie, ale jednocześnie wiąże się to z potrzebą ciągłego doskonalenia, aby jeszcze lepiej sprostać Państwa oczekiwaniom.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z usług, które z przyjemnością Państwu świadczymy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół firmy Integra

Nasz zespół

Dział komunalny

Marcin Samburski

DYREKTOR OD SPRAW HANDLOWYCH

Mariusz Liczmański

DORADCA TECHNICZNY DO SPRAW SPRZEDAŻY

+48 505 044 535

m.samburski@integra.gd.pl

+48 

m.liczmanski@integra.gd.pl

Dział bezpieczeństwa, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej – BROP

Robert Gawryś

DYREKTOR DS. HANDLOWYCH

+48 508 152 901

Marek Nowicki

DYREKTOR DS. BEZPIECZEŃSTWA I SZKOLEŃ

+48 513 707 620

r.gawrys@integra.gd.pl

m.nowicki@integra.gd.pl

Dział lotniskowy

Sławomir Kamiński

PREZES ZARZĄDU

Roman Pielak

DYREKTOR DS. SPRZEDAŻY/ DZIAŁ LOTNISKOWY URZĄDZENIA GSE

Maszyny i sprzęt lotniskowy

s.kaminski@integra.gd.pl

+48 510 057 956

r.pielak@integra.gd.pl

Dział drogowy

Sławomir Kamiński

PREZES ZARZĄDU

Maszyny i sprzęt lotniskowy

s.kaminski@integra.gd.pl

Dział serwisu Gdynia

Michał Kurkul

DYREKTOR TECHNICZNY

Marek Polański

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNO- LOGISTYCZNYCH

Jan Lucas

DORADCA TECHNICZNY DS. SERWISU

+48 501 212 929

m.kurkul@integra.gd.pl

+48 513 154 272

m.polanski@integra.gd.pl

+48 510 133 911

j.lucas@integra.gd.pl

Dział serwisu Katowice

Michał Kurkul

DYREKTOR TECHNICZNY

Łukasz Piotrkowski

KIEROWNIK ODDZIAŁU KATOWICE

Rafał Goppold

DORADCA DS. SERWISU I CZĘŚCI ZAMIENNYCH

+48 501 212 929

m.kurkul@integra.gd.pl

+48 

l.piotrowski@integra.gd.pl

+48 

r.goppold@integra.gd.pl

Dział administracji

Magdalena Speyer

MENAGER DZIAŁU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH I ADMINISTRACJI

Agnieszka Olszewska

SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH I ADMINISTRACJI

Emilia Lewandowska

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH

+48 509 203 608

m.speyer@integra.gd.pl

+48 505 057 323

a.olszewska@integra.gd.pl

+48 503 034 534

e.lewandowska@integra.gd.pl

Dział finansowy

Krzysztof Kamiński

DYREKTOR DS. FINANSOWYCH I OPERACYJNYCH

Katarzyna Ratajczak

GŁÓWNA KSIĘGOWA

k.kaminski@integra.gd.pl

+48 58 699 39 00

k.ratajczak@integra.gd.pl

Dział Komunalny

Dział Lotniskowy

Dział Bezpieczeństwa