W czym możemy Tobie pomóc?

Siedziba Główna

ul. Hutnicza 20, 81 – 061 Gdynia
tel./fax +48 58 699 39 00
e-mail: info@integra.gd.pl

Oddział Katowice

ul. Dulęby 7, 40-833 Katowice
tel. +48 32 254 75 13, fax +48 32 254 75 12
e-mail: info.katowice@integra.gd.pl

Nasz zespół

Dział komunalny

Marcin Samburski

DYREKTOR OD SPRAW HANDLOWYCH

+48 505 044 535

m.samburski@integra.gd.pl

Bartosz Sadowski

DORADCA TECHNICZNY DO SPRAW SPRZEDAŻY

+48 508 152 902

b.sadowski@integra.gd.pl

Dział bezpieczeństwa, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej – BROP

Robert Gawryś

DYREKTOR DS. HANDLOWYCH

+48 508 152 901

r.gawrys@integra.gd.pl

Marek Nowicki

DYREKTOR DS. BEZPIECZEŃSTWA I SZKOLEŃ

+48 513 707 620

m.nowicki@integra.gd.pl

Dział lotniskowy

Sławomir Kamiński

PREZES ZARZĄDU

Maszyny i sprzęt lotniskowy

s.kaminski@integra.gd.pl

Roman Pielak

DYREKTOR DS. SPRZEDAŻY/ DZIAŁ LOTNISKOWY URZĄDZENIA GSE

+48 510 057 956

r.pielak@integra.gd.pl

Dział drogowy

Sławomir Kamiński

PREZES ZARZĄDU

Maszyny i sprzęt lotniskowy

s.kaminski@integra.gd.pl

Dział serwisu Gdynia

Michał Kurkul

DYREKTOR TECHNICZNY

+48 501 212 929

m.kurkul@integra.gd.pl

Marek Polański

SPECJALISTA DS. SPRAW CZĘŚCI ZAMIENNYCH I LOGISTYCZNYCH

+48 513 154 272

m.polanski@integra.gd.pl

Jan Lukas

DORADCA TECHNICZNY DS. SERWISU

+48 510 133 911

j.lukas@integra.gd.pl

Dział serwisu Katowice

Michał Kurkul

DYREKTOR TECHNICZNY

+48 501 212 929

m.kurkul@integra.gd.pl

Łukasz Piotrkowski

KIEROWNIK ODDZIAŁU KATOWICE

+48 505 832 660

l.piotrowski@integra.gd.pl

Rafał Goppold

DORADCA DS. SERWISU I CZĘŚCI ZAMIENNYCH

+48 505 040 844

r.goppold@integra.gd.pl

Dział administracji Gdynia

Magdalena Speyer

MENAGER DZIAŁU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH I ADMINISTRACJI

+48 509 203 608

m.speyer@integra.gd.pl

Agnieszka Olszewska

SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH I ADMINISTRACJI

+48 505 057 323

a.olszewska@integra.gd.pl

Emilia Lewandowska

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH

+48 503 034 534

info@integra.gd.pl

Dział administracji Katowice

Anna Dudzińska

Kierownik Biura

+48 519 841 212

info.katowice@integra.gd.pl

Dział finansowy

Krzysztof Kamiński

DYREKTOR DS. FINANSOWYCH I OPERACYJNYCH

k.kaminski@integra.gd.pl

Katarzyna Raasz

GŁÓWNA KSIĘGOWA

+48 58 699 39 00

k.raasz@integra.gd.pl

Napisz do nas wiadomość,
a nasi specjaliści się z Tobą skontaktują!