Dział Komunalny

Roman Pielak

Dyrektor ds. handlowych / Dział Komunalny i GSE
+48 510 057 956
region pół-wsch
r.pielak@integra.gd.pl

Bartosz Sadowski

Manager ds. Handlowych
+48 508 152 902
region pół-zach
b.sadowski@integra.gd.pl

Marek Kita

Manager ds. Handlowych
+48 505 044 535
region południowo-wschodni
m.kita@integra.gd.pl

Paweł Hrycak

Manager ds. Handlowych
+48 534 899 122
region południowo-zachodni
p.hrycak@integra.gd.pl

Dział B.R.O.P

Robert Gawryś

Prezes Zarządu B.R.O.P
+48 508 152 901
r.gawrys@integra.gd.pl

Marek Nowicki

V-CE Prezes Zarządu
+48 513 707 620
m.nowicki@integra.gd.pl

Adam Mamaj

Doradca Zarządu B.R.O.P
+ 48 799 141 670
a.mamaj@integra.gd.pl

Dariusz Jabłoński

Kierownik ds. administracji i szkoleń
+48 534 214 339
d.jablonski@integra.gd.pl

Cezary Gmosiński

Manager ds. produktów bezpieczeństwa
+48 530 292 613
c.gmosinski@integra.gd.pl

Piotr Pasim

Manager ds. produktów bezpieczeństwa lotniskowego
+48 534 217 578
p.pasim@integra.gd.pl

Dział Lotniskowy

Sławomir Kamiński

Prezes Zarządu
+48 508 152 900
s.kaminski@integra.gd.pl

Roman Pielak

Dyrektor ds. handlowych / Dział Komunalny i GSE
+48 510 057 956
r.pielak@integra.gd.pl

Serwis Gdynia

Michał Kurkul

Dyrektor Techniczny
+48 501 212 929
m.kurkul@integra.gd.pl

Marek Polański

Specjalista ds. Części Zamiennych i Logistyki
+48 513 154 272
m.polanski@integra.gd.pl

Jan Lukas

Doradca Techniczny ds. serwisu
+48 510 133 911
j.lukas@integra.gd.pl

Łukasz Derkowski

Mistrz serwisu
+48 502 142 638
serwis@integra.gd.pl

Serwis Katowice

Tomasz Grajoszek

Dyrektor Oddziału Katowice
+48 505 832 660
t.grajoszek@integra.gd.pl

Michał Kurkul

Dyrektor Techniczny
+48 501 212 929
m.kurkul@integra.gd.pl

Dawid Rodak

Mistrz Warsztatu
+48 505 040 844
serwis.katowice@integra.gd.pl

Serwis B.R.O.P

Krystian Gawryś

Kierownik serwisu B.R.O.P
+48 504 121 123
k.gawrys@integra.gd.pl

Paweł Rafał

Specjalista ds. Serwisu
+48 531 613 999
p.rafał@integra.gd.pl

Dział Administracji Gdynia

Magdalena Speyer

Menager działu zamówień publicznych i administracji
I +48 509 203 608
m.speyer@integra.gd.pl

Agnieszka Olszewska

Specjalista ds. zamówień publicznych i administracji
+48 505 057 323
a.olszewska@integra.gd.pl

Emilia Lewandowska

Specjalista ds. administracyjnych
+48 503 034 534
info@integra.gd.pl

Dział Administracji Katowice

Paulina Dutkiewicz

Specjalista ds. Administracji
+48 519 841 212
info.katowice@integra.gd.pl

Dział Administracji B.R.O.P - Marki

Dorota Makulec

Specjalista ds. administracji
+48 508 090 196
info.marki@integra.gd.pl

Dział Finansowy

Krzysztof Kamiński

Dyrektor ds. Finansowych i Operacyjnych
k.kaminski@integra.gd.pl

Katarzyna Raasz

Główna Księgowa
k.raasz@integra.gd.pl

Dział Marketingu

Dorota Spałek

Specjalista ds. Marketingu
+48 536 500 650
d.spalek@integra.gd.pl

Siedziba Główna

Lokalizacja

ul. Hutnicza 20, 81 – 061 Gdynia

KONTAKT

tel./fax +48 58 699 39 00
e-mail: info@integra.gd.pl

GODZINY OTWARCIA

PON-PT 8-16

Oddział Katowice

Lokalizacja

ul. Boya- Żeleńskiego 110a,
40-750 Katowice

KONTAKT

tel. 32 254 75 13, fax 32 254 75 12
e-mail: info.katowice@integra.gd.pl

GODZINY OTWARCIA

PON-PT 8-16

Oddział Marki

Lokalizacja

ul. Gen. Sowińskiego 43G
05-270 Marki

KONTAKT

e-mail: info.marki@integra.gd.pl

GODZINY OTWARCIA

PON-PT 8-16