Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska – POLECO

Za nami kolejne wydarzenie targowe. Tym razem mieliśmy zaszczyt wziąć udział w Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska – POLECO, które odbywały się w Poznaniu w dniach 19-21 Października bieżącego roku.
Maszyny, które zaprezentowaliśmy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Śmieciarka COSECO, pracująca dla MPGO KRAKÓW przyciągała wzrok jak mało która maszyna. Wyróżniało ją nie tylko przepiękne malowanie, ale głównie system podziału komór 50:50 umożliwiający jednoczesne obsługiwanie dwóch pojemników 1100 l. Rozwiązanie to znacznie skraca pracę takiej śmieciarki przy odbiorze dwóch różnych frakcji śmieci.

Na stoisku można było również obejrzeć pojazd elektryczny ALKE model ATX340 E pracujący dla Zieleni Katowice, który idealnie wpisuje się w ustawę o elektromobilności oraz zamiatarkę STOCK z pojemnością zbiornika na zmiotki 6,5m3 jeżdżącą w firmie FBSerwis.

Dziękujemy za tak liczne odwiedzenie naszego stoiska. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych i tym samym zapraszamy na kolejne wydarzenia z Naszym udziałem.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Jesteśmy tu dla Ciebie
Oddzwonimy najszybciej jak możemy
[contact-form-7 id="2420" title="Formularz 1"]