Integra wspomaga Fundację Nasz Przyjazny Dom

Odpowiedzialność społeczna firmy Integra wspomogła Fundację Nasz Przyjazny Dom z Sopotu. Wsparcie w zakresie bezpieczeństwa Podopiecznych Fundacji oraz ich Rodzin zrealizowane zostało poprzez przekazanie bramki dekontaminacyjnej. Stanowi ona obronę przed bakteriami i wirusami, co zwłaszcza w okresie światowej pandemii Covid-19 jest wyjątkowo istotne.

Integra zdając sobie sprawę z wagi przedsięwzięć mających na celu wsparcie organizacji pozarządowych i niosących pomoc potrzebującym, dostarczyła najwyższej jakości rozwiązanie rynkowe w tym zakresie. Wsparliśmy Fundację Nasz Przyjazny Dom w szczególny sposób wspierającą osoby z niepełnosprawnością intelektualną i ich najbliższych, aby mogli oni osiągnąć równowagę pomiędzy życiem rodzinnym, a aktywizacją społeczną. 

Wspólnie troszczmy się o zdrowie i życie najbardziej potrzebujących od początku pandemii Covid-19. Z ogromną przyjemnością uczestniczymy we wsparciu Fundacji Nasz Przyjazny Dom w aktywnej działalności społeczno-ekonomicznej. Dziękujemy za wyjątkowe wyróżnienie i przekazanie pełnej wartości pracy plastycznej wykonanej przez Podopiecznych Fundacji, która codziennie będzie przypominać nam, że dobro się mnoży, kiedy dzielimy się nim z innymi.

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn