MASZYNY KOMUNALNE

ZAMIATARKI

DISA-CLEAN 130

Zaprojektowany, aby efektywnie wykorzystywać zaawansowaną technologię próżniową, DISA-CLEAN zapewnia bezpyłowe zamiatanie bez potrzeby używania wody lub chemikaliów. Wyjątkowa, bezwodna i bezpyłowa zamiatarka świetnie sprawdzi się na ulicach i obietach przemysłowych. DISA-CLEAN otrzymała najwyższą możliwą, czterogwiazdkową certyfikację pochłaniania pyłów PM10 
i PM2.5, zgodnie z normami EU dla urządzeń komunalnych. To dowodzi, że DISA-CLEAN skutecznie usuwa nawet najmniejsze cząsteczki, które stanowią śmiertelne zagrożenie dla zdrowia.

Technologia DISA-CLEAN wykorzystuje tradycyjne szczotki i szczotki boczne, ale unikalna jest zasada pochłaniania zanieczyszczeń metodą próżniową, eliminującą wirujący kurz wokół szczotek. To, co sprawia, że ​​ta zamiatarka uliczna jest wyjątkowa na rynku, to fakt, że w ogóle nie zużywa wody, jak robi to wiele konwencjonalnych zamiatarek. Technologia bezwodna pozwala nie tylko na zaoszczędzenie ogromnych ilości coraz bardziej cennej wody, ale także na zamiatanie wnętrz  w magazynach oraz czyszczenie ulic, dróg i powierzchni w warunkach zimowych, nawet przy ujemnych temperaturach.
Przy prędkości roboczej sięgającej 20 km/h, DISA-CLEAN zapewnia imponującą wydajność godzinową nawet do 50 000 m2 – to znakomita wydajność w porównaniu z każdą inną konwencjonalną zamiatarką.

  • Łatwość obsługi dzięki 12-calowemu ekranowi dotykowemu (dostępne są również przyciski).
  • Łatwość użytkowania i wyraźne obrazy graficzne
  • Wstępnie zaprogramowane ustawienia
  • Kontrola sprzętu zamiatającego i dyszy podciśnieniowej.
  • Wyświetlanie parametrów silnika pomocniczego, pompy próżniowej, stanu filtra itp.
  • Sterowanie hydrauliką.