Wozy 4×4

Budowa wozów strażackich przeznaczonych na lotniska to DNA firmy Kronenburg!
Kronenburg to gwarancja dostępności wszystkich rozmiarów i wersji pojazdów ARFF (Airport Rescue Fire Fighting) z zapewnieniem nowoczesnego wzornictwa i ergonomii użytkownika. Zbudowane tylko wytrzymałych materiałów, i co ważniejsze, zostały zaprojektowane specjalnie w celu zagwarantowania bezpieczeństwa na lotniskach na całym świecie, m.in. na lotniskach: Wielkiej Brytanii, na Seszelach, Nigerii, USA, Kanady, Kambodży, Rosji, Chin, Argentyny i Wenezueli.

W tych i wielu innych krajach znajdą Państwo ciężarówki ARFF firmy Kronenburg, zbudowane zgodnie z najnowszymi wymogami bezpieczeństwa. Pojazdy są poddawane intensywnym testom we własnym laboratorium testowym, zanim trafią do klientów. Samochody spełniają przepisy NFPA, przepisy ECE dotyczące bezpieczeństwa i dróg oraz standardy Kronenburg. Dzięki bogatemu doświadczeniu można spełniać wszelkie wymagania stawiane przez straż pożarną i odpowiednie dla sytuacji na lokalnym lotnisku.

Budując złożone konstrukcje pojazdów, istnieje możliwość zaprojektowania i stworzenia zbiorników o dowolnych wymiarach i rozmiarach. Zbiorniki z wodą i pianką są w pełni zintegrowane z konstrukcją pojazdu. Zbiorniki na wodę i pianę pozwolą zaoszczędzić cenną przestrzeń w samochodzie ze względu na jego strategiczne rozmieszczenie. Przyczynia się to do optymalnego rozłożenia ciężaru, co z kolei zapewnia doskonałe możliwości obsługi wszystkich pojazdów ARFF.

Skontaktuj się nami mailowo lub telefonicznie.
Na pewno Ci pomożemy.

Wszystkie prawa zastrzeżone przez Integra Kamiński | 2018