POSYPYWARKI

Phoenix Electra to pierwsza profesjonalna, w 100 % elektryczna posypywarka, która jest wyrazem naszej troski o przyszłość środowiska. Stworzenie wspaniałego rozwiązania przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych osiągów typowych dla pojazdów komunalnych Bucher było dla nas wielkim wyzwaniem; wynikiem jest powstanie rewolucyjnego sprzętu, który spełnia najsurowsze wymagania rynku i podnosi standard na wyższy poziom.

W tej posypywarce wysokowydajny układ elektryczny 48V zastępuje tradycyjne układy hydrauliczne, posiadając akumulator litowy oraz bezszczotkowe silniki ze specjalnym i zintegrowanym inwertorem. Rozwiązanie to pozwala uniknąć strat mocy i pozwala na niezależne, proporcjonalne absorpcje energii oraz zarządzanie każdym silnikiem. Ponadto dzięki technologii litowej możliwe jest częściowe ładowanie akumulatora podczas czynności uzupełniania soli, nawet jeśli akumulator nie jest rozładowany.

Cechą wyróżniającą Electra jest jej oszczędność zarówno jeśli chodzi o mniejsze zanieczyszczenie środowiska, jak i oszczędność kosztów w czasie; jest ona o wiele bardziej cicha w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań, poziom emisji równa się zero, a wymagania konserwacyjne są minimalne. To rozwiązanie szczególnie dobrze sprawdza się w obszarach miejskich, gdzie zmniejszenie poziomu hałasu i zanieczyszczenia środowiska odgrywa wiodącą rolę.

Co więcej, pojazd bazowy nie wymaga żadnych modyfikacji, ponieważ sprzęt nie potrzebuje połączeń z ciężarówką czy skrzynką sterowania; wystarczy go podłączyć i używać; można go zamontować na każdej ciężarówce posiadającej odpowiednią nośność.

System sterowania jest skonstruowany tak, by zapewnić maksymalną dokładność dozowania, dzięki czemu uzyskuje się niezwykle dokładne posypywanie.

Specyfikacja techniczna

 

Główne dane techniczne 3000
Ślimak
3000
Taśma stalowa
4000
Taśma stalowa
Pojemność zbiornika na sól [m³] od 4,0 do 6,0 od  4,0 do 7,0 od 5,0 do 9,0
Pojemność zbiorników na płyn [l] 2.640 2.400 2.900
Dozowanie soli [g/m²] od 5 do 40 od 5 do 40 od 5 do 40
Procent spryskiwania cieczy [%] od 0 do 50 od 0 do 50 od 0 do 50
Szerokość posypywania [m] od 2 do 12 od 2 do 12 od 2 do 12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zyskaj przewagę nad konkurencją,
korzystając z najnowszych posypywarek na rynku!