DZIAŁ BUDOWLANY

Bucher Municipal to firma zbudowana na solidnych podstawach. Jako dział Bucher Industries, Bucher Municipal jest wiodącym producentem pojazdów komunalnych. Nasze produkty obejmują zamiatarki i sprzęt do czyszczenia kanalizacji, jak również pojazdy do zimowego oczyszczania dróg oraz zbierania odpadów.

Jednym z celów, jaki zawsze sobie stawiamy, jest utrzymanie naszej zdolności do wprowadzania na rynek najnowszych technologii i sprzętu. Naszym klientom na całym świecie dostarczamy niesamowitą gamę maszyn z różnych branż – włącznie z maszynami rolniczymi, pojazdami komunalnymi, komponentami hydraulicznymi i sprzętem produkcyjnym.  Dzięki tej gamie możemy tworzyć przełomowe rozwiązania branżowe.

Od lat 1800 wprowadzamy na rynek specjalistyczne maszyny, hydraulikę, przenośniki pasowe i precyzyjne systemy dozowania. To wszystko sprawiło, że stworzyliśmy Bucher Cosmix.

Bucher Cosmix to mobilna betoniarka, która nie ma sobie równych. Nie ma ograniczeń geograficznych, objętościowych, ani specyfikacyjnych, dlatego Bucher Cosmix jest praktycznie nieograniczona. Można ją zabrać w każde miejsce, na każdy plac budowy i wylewać taką ilość betonu, jaka jest dokładnie potrzebna.

Bucher Cosmix praktycznie nie ma żadnych ograniczeń. Bez względu na rodzaj inwestycji czy zastosowanie, niezrównana technologia  Cosmix sprawia, że ta betoniarka jest uniwersalna. Mierzenie, mieszanie i wylewanie nigdy nie osiągnęło tak wysokiej jakości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Korzyści

Korzyści, jakie daje Bucher Cosmix są prawie tak samo nieograniczone, jak sama betoniarka: podczas, gdy niektórzy mogą uważać, że jeden aspekt jest ważniejszy od innego, to właśnie cały ich pakiet sprawia, że maszyna ta wyróżnia się na dzisiejszym rynku.

Gdziekolwiek

Przy dużych możliwościach adaptacji i zastosowania, Cosmix można zamontować na przyczepie, do pojazdu ciężarowego i na platformie kolejowej. Czas i odległość nie gra roli przy transporcie, ponieważ produkt zostaje zmieszany wtedy, gdy dotrze na miejsce. Jest to idealne rozwiązanie dla odległych miejsc, albo w miastach, gdzie ruch uliczny jest nie do przewidzenia.

Kiedykolwiek

Dzięki Cosmix nie trzeba już polegać na godzinach otwarcia cementowni. Ten pojazd pracuje zgodnie z Twoim harmonogramem – 24/7. Ponadto, nie zależy on od pogody, a pracownicy nie muszą czekać bezczynnie na beton. To jest czysty zysk z punktu widzenia wydajności – beton przyjeżdża i zostaje wylany.

Dowolna ilość

To jest rozwiązanie, w którym nie ma marnowania – dostajesz dokładnie to, za co płacisz, dokładnie według specyfikacji projektu.  Cosmix potrafi produkować beton w tempie 50m3 na godzinę i posiada maksymalną ładowność 12-13 ton. Możesz wylać dowolną ilość, ale jedno jest pewne: beton jest tworzony na życzenie, więc jest zawsze świeży.

Dowolna klasa

Wszechstronność Cosmix oznacza, że można tworzyć różne klasy betonu z tego samego załadunku. Maszyna posiada również systemy dodawania płynów, proszku i szkła. Można sobie tylko wyobrazić możliwości, jakie daje jedna betoniarka.

Zastosowanie

Rurociągi i infrastruktura 

Jednym z wielu zastosowań dla Cosmix jest budowanie i naprawianie infrastruktury miast i wsi w sposób szybki i efektywny, bez stwarzania zbyt wielu trudności dla danej gminy. Rozwiązania Bucher dla infrastruktury wykraczają poza inwestycje drogowe.  Cosmix może również dostarczać wysokiej jakości beton do takich prac związanych z infrastruktura, jak budowa i naprawa mostów, tuneli, wodociągów, światłowodów czy kanalizacji ściekowej.

Wypełnianie

Betoniarka Cosmix jest idealna do tworzenia konkretnych i spójnych mieszanek betonu, odpowiednich do wypełniania okopów i fundamentów. Przy takim zastosowaniu, ziemia z wykopów może zostać ponownie użyta do mieszanki betonu, dzięki czemu zmniejsza się potrzeba użycia świeżej ziemi.

Dla generalnych wykonawców

Zwiększ swoją wydajność dzięki Bucher Cosmix. Porcjowanie, odmierzanie, mieszanie i wylewanie betonu odbywa się z użyciem dokładnie takiej mieszanki i ilości, jaka jest potrzebna. Dzięki naszej technologii, krótkie załadunki i dalekie lokalizacje nie stanowią problemu. Bucher Cosmix ciągle miesza beton będąc na drodze, aby był gotowy do wylania po dotarciu na miejsce. Nieważne, jak długa jest droga, beton jest nadal materiałem wysokiej jakości.

Prefabrykaty

Bez względu na to, czy ilość materiału jest mała czy duża, dzięki Cosmix mamy kontrolę nad mieszanym betonem. Dzięki temu, że maszyna jest na miejscu budowy, można w sposób ciągły ładować kruszywo, a cement może być przenoszony do maszyny w sposób automatyczny. Ponadto, operator nigdy nie musi zajmować się załadowywaniem materiału do betoniarki, a więc może zacząć i zakończyć produkcję w dowolnym momencie, bez strat czasu.

Prace przy budowie dróg

Dzięki posiadanej technologii,  Cosmix spełnia wszystkie wymagania projektów komunalnych. Zaliczają się do nich budowy krawężników, chodników, autostrada, naprawy ulic i wypełnianie wykopów – wszystko to wymaga szybkiego wylania betonu wysokiej jakości i maksymalnej wytrzymałości. Bez względu na skalę i bez względu na to, czy inwestycja jest duża czy mała, Cosmix dostarcza wymaganą ilość betonu, dzięki czemu nic się nie marnuje.

Brukowanie

Bucher rozumie, że nie wszystkie projekty wymagają użycia dużych ilości materiału. Wiele prac budowlanych jest na małą skalę, co nie znaczy, że nie są one ważne. Dlatego Bucher Cosmix sprawdza się idealnie przy każdej pracy polegającej na brukowaniu. Cosmix pozwala na zatrzymanie i rozpoczęcie przepływu betonu. Dzięki temu, pracownicy mogą wylewać beton i skończyć pracę z bardzo niewielkimi przestojami, jeżeli w ogóle się zdarzą.

Branża kolejowa

Projekty kolejowe często stawiają wiele wyzwań różnym wykonawcom. Z tego powodu, wydajność jest często czynnikiem krytycznym, jeżeli chodzi o sukces projektu. Jako że Cosmix można zamontować na płaskiej platformie kolejowej i transportować ją na torach, istnieje możliwość szybkiej i sprawnej produkcji betonu na miejscu, nawet w najbardziej oddalonych i trudnych do dotarcia lokalizacjach.

Zyskaj przewagę nad konkurencją,
korzystając z najnowszych pojazdów na rynku!