Ariamatic – Follow Me

TSM ARIAMATIC 240 to zupełnie nowa koncepcja w stosunku do zwykłych samobieżnych odkurzaczy miejskich, które mogą zmienić sposób czyszczenia obszarów miejskich. W rzeczywistości TSM ARIAMATIC 240 to pierwszy odkurzacz elektryczny z autonomicznym układem napędowym, wyposażony w innowacyjny system Follow Me, który rozpoznaje i automatycznie podąża za operatorem w ciągu dnia podczas sprzątania w centrum miasta.

Ten rewolucyjny elektryczny odkurzacz pozwala operatorowi pracować niezależnie i uwolnić go od pojazdu, i nadal móc poruszać się z pełną zręcznością między miejskimi przeszkodami.

TSM ARIAMATIC 240 nie tylko szanuje środowisko, ponieważ ma zerową emisję, ale jest jedynym miejskim i przemysłowym odkurzaczem, opracowanym z dbałością o potrzeby operatora i bardziej ergonomicznym.

Urządzenia bezpieczeństwa, z którymi wyposażony jest TSM ARIAMATIC 240 wykrywają przeszkody i ludzi, zapewniając całkowite bezpieczeństwo nie tylko dla operatora, ale także dla obszarów miejskich, w których jest on używany.

Skontaktuj się nami mailowo lub telefonicznie.
Na pewno Ci pomożemy.

Wszystkie prawa zastrzeżone przez Integra Kamiński | 2018